دیدار مدیران معاونت شهرسازی با خانواده شهید سهرابی
25/09/2018 02:34:56 ب.ظهمزمان با هفته دفاع مقدس جمعی از مدیران و فرماندهان بسیج معاونت شهرسازی با حضور در منزل شهید سرافراز محمد باقر سهرابی با خانواده وی ملاقات و دیدارو گفتگو کردند .

به گزارش روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران، همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، مهندس رضا عباسی، مدیرکل تدوین ضوابط، نظارت و صدور پروانه شهرداری تهران ، محمدجواد طاهری فرمانده بسیج معاونت شهرسازی ومعماری به همراه مهدوی فرمانده حوزه بسیج شهرسازی، فنی وعمران و جمعی از پرسنل با حضور در منزل شهید محمد باقر سهرابی که در سال 1361 در عملیات فتح المبین به درجه رفیع شهدت نایل آمده بود ملاقات کردند .

در جریان این ملاقات والدین این شهید سرافراز ضمن بیان خاطرات ایشان در جبهه و فعالیت هایش  در اعتلای  حفاظلت از دین و کشور از شادت هایش گفتند .

در این ملاقات مهندس عباسی ، تدوام این انقلاب را ثمره خون شهدا دانسته و افزود : هرجا فرهنگ ایثار و شهادت به روی جوانان غیور باز شده  در آن عرصه توانستیم به موفقعیت و پیرئزی دست یابیم .

درپایان حاضران از صبر و استقامت والدین شهدا یاد کردند ووجود این عزیزان را برای کشور و ملت  یک الگوی دانستند که باید از آنان درس زندگی گرفت.  print
rating
  نظرات