شهابیان خبر داد : انتخاب صد کارشناس متخصص در حوزه شهرسازی و معماری
1398/3/26 157بازدید


مدیرکل برنامه‌ریزی و توسعه شهری،امورشهرسازی و معماری معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران ازآغاز فرآیند انتخاب و آموزش نیرو های متخصص حوزه شهرسازی و معماری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران، مهندس شهرام شهابیان گفت: با توجه به توافقات انجام شده بین معاونت شهرسازی و معماری و معاونت توسعه منابع انسانی، فراخوانی برای انتخاب این نیروها داده شد تا پس از احراز شرایط متقاضیان، کلیه نیروهای شهرداری تهران که در حوزه شهرسازی و معماری و رشته های مرتبط تخصص دارند، شناسایی شوند.

وی افزود : تاکنون ۱۴۰3 نفر شناسایی شده اند و مرحله اول آزمون تعیین سطح علمی این نیروها اواخر تیرماه، با همکاری یکی از مراکز دانشگاهی برگزار می شود.

وی گفت: پس از برگزاری آزمون و مصاحبه حضوری از بین این افراد، صد کارشناس برتر انتخاب می شوند تا  اقدامات لازم جهت تربیت و آموزش حرفه ای و تخصصی این نیروها تا پایان سال ۱۳۹۸ صورت بگیرد.

مدیرکل برنامه‌ریزی معاونت شهرسازی و معماری با بیان اینکه بر اساس برنامه ریزی های انجام شده توسط اداره کل برنامه ریزی و آموزش شهرداری تهران از مردادماه سال جاری فرآیند آموزش این نیروها آغاز می شود،گفت: هدف از انجام این طرح ارتقاء سطح علمی ، افزایش راندمان نیروهای حوزه شهرسازی و معماری و به کارگیری این نیروها در پست ها و مسئولیت‌های مهم حوزه شهرسازی و معماری شهرداری تهران است.
rating print بازگشت
رنگ پس زمینه:
 
الگوی پس زمینه:
اعمال تغییرات CSS فقط از طریق مدیر سایت امکان پذیر می باشد