ورود به سایت .:. 03/23/2019 - شنبه 3 فروردين 1398
نمایش اخبار

تاکید شهردار منطقه 12 بر کمک به ارتقاء سطح عمومی سلامت شهروندان


نشست شهردار قلب طهران با پزشکان داوطلب و اعضای فعال کانون پزشکان منطقه 12 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 12 تهران ، در این دیدار که به مناسبت روز پزشک و با حضور سرپرست معاونت اموراجتماعی و فرهنگی ، شهرداران نواحی شش گانه ، مدیران روابط عمومی و سلامت برگزار شد ، پیمان حسین محسنی شهردار قلب طهران در سخنانی ضمن تبریک روز پزشک ، از همکاری بسیار خوب پزشکان داوطلب و اعضای فعال کانون پزشکان با مدیریت شهری به جهت خدمات رسانی به محلات کم برخوردار و قشر ضعیف و آسیب پذیر منطقه 12 تقدیر و بر نقش تسهیل گری شهرداری در حوزه ی سلامت و کمک به ارتقاء سطح عمومی سلامت شهروندان تاکید نمود.
در ادامه ی این نشست با اهداء هدایایی ازسوی شهردار قلب طهران از پزشکان داوطلب و اعضای فعال کانون پزشکان منطقه 12 تقدیر شد.

ملاقات مردمی شهردار منطقه 12 با شهروندان قلب طهران
دكتر پيمان حسين محسني شهردار منطقه 12 با شهروندان از نزدیک ملاقات و به بررسی مشکلات آنان پرداخت.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 12 تهران ، در این ملاقات مردمی که مهندس رضا عباسي مديركل تدوين ضوابط ، نظارت و صدور پروانه معاونت شهرسازي و معماري شهرداري تهران ، معاون شهرسازی و معماری و جمعی از مدیران شهري منطقه نیز حضور داشتند ، ٩ نفر از شهروندان منطقه ، مشکلات خویش را در زمینه شهرسازی ، املاک ، درآمد و ... مطرح و شهردار منطقه 12 و مديركل تدوين ضوابط ، نظارت و صدور پروانه نیز با بررسی این مشکلات ، راهکارهای قانونی ارائه نمودند.

بازدید مدیرکل تدوین ضوابط ، نظارت و صدورپروانه از حوزه معاونت شهرسازی و معماری منطقه 12
مهندس رضا عباسی مديركل تدوين ضوابط ، نظارت و صدور پروانه معاونت شهرسازي و معماري شهرداري تهران از حوزه ی معاونت شهرسازی و معماری منطقه 12 بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 12 تهران ، در بازدید مديركل تدوين ضوابط ، نظارت و صدور پروانه معاونت شهرسازي و معماري شهرداري تهران از حوزه ی معاونت شهرسازی و معماری این منطقه که شهردار قلب طهران ، معاون شهرسازی و معماری و جمعی از مدیران شهری نیز حضور داشتند ، مهندس رضا عباسی ضمن بازدید از بخشهای مختلف این حوزه با پرسنل معاونت دیدار و گفتگو کرد.

 

print