تاریخ : 1398/3/20 تعداد بازدید : 64 print

شکری خبر داد: برگزاری نخستین همایش بایدها و نبایدهای حریم تهران

image


 سرپرست اداره کل حریم شهرداری تهران از برگزاری نخستین همایش بایدها و نبایدهای حریم تهران با هدف ارتقاء آگاهی نسبت به موضوع صیانت ازحریم ، هم اندیشی و هم افزایی بین مدیران مناطق دارای حریم و مدیران حقوقی و سازمان های مربوطه شهرداری تهران در روز چهارشنبه 22 خرداد ماه خبر داد .

به گزارش روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران ، مهندس مجتبی شکری سرپرست اداره کل حریم شهر تهران با اشاره به اینکه حریم شهر تهران به عنوان نمادی از شأن و منزلت  شهر تهران و هاله  تنفسگاهی آن،  از جایگاه ویژه ای برای زیست شهری برخوردار است گفت : راهبرد اداره کل حریم صیانت از حریم تهران با رویکرد حفاظت فعال و کنترل موثر با شیوه مشارکتی است. بر این اساس ارتقاء سطح آگاهی و  آشنایی با قوانین، ضوابط و مقرارت می تواند به ما در مسیر صیانت از این امانت برای نسل های آینده کمک کند.

وی با بیان اینکه : همایش بایدها و نبایدهای حریم شهر تهران در روز چهارشنبه 22 خرداد ماه با حضور مسؤلان مدیریت شهری در مناطق دارای حریم به میزبانی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران و همکاری شهرداری منطقه 22 در سالن اجتماعات بوستان چیتگر در منطقه 22 برگزار خواهد شد. افزود : در این همایش مهندس گلپایگانی معاون شهرسازی و معماری ، دکتر سالاری عضو و رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران ، دکتر شمسی مدیرکل حقوقی ، دکتر نوذرپور شهردار منطقه22 و تنی چند از اساتید دانشگاه و صاحب نظران در موضوع بایدها و نبایدهای مناطق دارای حریم به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

سرپرست اداره کل حریم  شهر تهران  پرداختن به مباحث قوانین و مقررات حقوقی حریم، مدیریت یکپارچه حریم و همچنین ارائه جزوات آشنایی با قوانین مرتبط حریم را از برنامه های این همایش برشمرد.

 

login